1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Моментални посетители

Ова е листа на посетители кои моментално го прелистувааат форумот IT.mk | Форум.

 1. pavlestyle

  Gaining Experience, Машко, 19
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  68
  Поени од трофеи:
  50
 2. gligor

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  148
  Поени од трофеи:
  250
 3. Гостин

 4. Гостин

 5. Гостин

 6. Гостин

 7. GeraltOfRivia106

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 8. Sephiroth1

  Gaining Experience
  Мислења:
  77
  Допаѓања:
  112
  Поени од трофеи:
  140
 9. Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,446
  Допаѓања:
  10,314
  Поени од трофеи:
  1,707
 10. zipi123

  Gaining Experience, Машко, 21, од ЛИСИЧЕ
  Мислења:
  490
  Допаѓања:
  441
  Поени од трофеи:
  155
 11. Гостин

 12. Гостин

 13. Гостин

 14. stefan_mkd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  412
  Допаѓања:
  217
  Поени од трофеи:
  155
 15. Гостин

 16. Гостин

 17. Ron0n

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  109
  Допаѓања:
  201
  Поени од трофеи:
  180
 18. Гостин

 19. medicinarce

  Intern, Машко, од Скопје
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  27
  Поени од трофеи:
  235