• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Мислења за iAtkos 2.0

  • Ја почнал/а темата
  • #1

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Еве го симнав iAtkos 2.0 и се спремам за негова инсталација. Ако може да дадете мислења пред да го инсталирам, и некое упатство за инсталација. И кажете ми некои програми и игри кои се поддржани на него.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Нешто некои апликации интересни ако може да ми кажете?
И упатство за инсталација ако може? :chudenje:
 

aligator4e

Баниран/a
19 септември 2008
21
0
Дали да го земам iAtkos 4.0

Се двоумам дали да го земам овој ос за мојот интелов процесор? Кај мене во класот 5 другари го имат и велат дека 2.0 верзијата е подобра. Па сега очекувам мислења од вас.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,032
Мислења
854,810
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно