1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Моментални посетители

Ова е листа на посетители кои моментално го прелистувааат форумот IT.mk | Форум.

 1. Tehnologiva

  Practice makes perfect, Машко, 21
  Мислења:
  1,678
  Допаѓања:
  1,343
  Поени од трофеи:
  492
 2. JensenInterceptor

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  419
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  115
 3. Blagojce

  Intern, Машко, од Прилеп
  Мислења:
  859
  Допаѓања:
  44
  Поени од трофеи:
  412
 4. Гостин

 5. раднаскела

  Intern, Машко, 22
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  20
 6. Гостин

 7. Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,068
  Поени од трофеи:
  1,365
 8. QCause

  Intern, Машко, 34
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 9. RaZmo

  Intern
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  65
 10. Гостин

 11. igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,032
  Допаѓања:
  2,611
  Поени од трофеи:
  1,717
 12. Слајдер

  Intern, Машко
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  10
 13. goran.n

  Gaining Experience, Машко, од Prilep
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  174
  Поени од трофеи:
  90
 14. BorisSapphire

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  144
  Поени од трофеи:
  80
 15. -={K-O-R-U-N}=-

  Practice makes perfect, Машко, 31, од Скопје
  Мислења:
  1,241
  Допаѓања:
  1,207
  Поени од трофеи:
  365
 16. Гостин

 17. marto

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  199
  Допаѓања:
  174
  Поени од трофеи:
  150
 18. Гостин

 19. l1d0v1c

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  590
  Допаѓања:
  1,096
  Поени од трофеи:
  265
 20. Гостин