1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Sancho Sanchez
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 15:42
Зачленет:
12 oктомври 2016
Мислења:
3
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1970 (Возраст: 50)

Сподели

Sancho Sanchez

Intern, Машко, 50

Sancho Sanchez последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 15:42