1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Боречки клуб

Имате проблеми со некој член? Именувајте го во оваа тема и искажете му ги чувствата или објаснете му две-три работи.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. ARMac
  Одговори:
  87
  Прегледи:
  3,306
 2. xenon
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  2,133
 3. toshex
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,628
 4. Excalibur
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  1,470
 5. Sephiroth
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  504
 6. Deksa
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  296
 7. SiPy`
  Одговори:
  113
  Прегледи:
  5,917
 8. TylerMkD
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  966
 9. Speedster
  Одговори:
  81
  Прегледи:
  6,206
 10. Lokvan
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  2,314
 11. Costigan_Jr
  Одговори:
  118
  Прегледи:
  4,907
 12. Astro
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  1,968
 13. toshex
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  3,620
 14. Вајкинг
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  706
 15. xenon
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,631
 16. Pane24
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,076
 17. RagingDemon
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,168
 18. vukasin
  Одговори:
  81
  Прегледи:
  6,119
 19. DeeJayZone
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  810
 20. Astro
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,700
 21. Arioth
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  2,952
 22. Војвода
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,795
 23. uwemi
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,455
 24. prichina
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,861
 25. Boldozer
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  986

Опции за прикажување на темите

Вчитување...