1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
manovj
Последна активност:
4 oктомври 2019
Зачленет:
15 ноември 2014
Мислења:
69
Допаѓања:
72
Поени од трофеи:
60
Роденден:
20 Јануари 1991 (Возраст: 28)
Локација:
Скопје

Сподели

manovj

Gaining Experience, 28, од Скопје

manovj последен пат беше виден (како):
4 oктомври 2019