1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
SpiritBond
Последна активност:
15 Септември 2019 во 12:14
Зачленет:
21 Август 2015
Мислења:
254
Допаѓања:
527
Поени од трофеи:
155

Следачи 2

Пол:
Машко
Локација:
Aerodrom
Занимање:
Програмирање

Сподели

SpiritBond

On your way to fame, Машко, од Aerodrom

SpiritBond последен пат беше виден (како):
15 Септември 2019 во 12:14