1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
^SaFt^
Последна активност:
30 Јануари 2020
Зачленет:
21 ноември 2013
Мислења:
121
Допаѓања:
57
Поени од трофеи:
100

Ги следи 2

Пол:
Машко
Локација:
Gevgelija

Сподели

^SaFt^

Gaining Experience, Машко, од Gevgelija

^SaFt^ последен пат беше виден (како):
30 Јануари 2020
  1. На профилот на ^SaFt^ сеуште нема пораки.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Локација:
  Gevgelija
  Processor & Cooler:
  core 2q 8200
  Storage:
  SSD 128GB , HD 500GB
  PSU:
  Cooler Master Silent Pro 500W
  RAM:
  4x2g ddr2 800
  VGA:
  GForce GTX 470
  Mouse:
  Razer DeathAdder Chroma 2016
  Monitor:
  asus 24" 1ms
  Keyboard:
  A4 Bloody Gaming B120 Illuminated Water Resistant USB 3.0
  Motherboard:
  Asus PQ5 SE/R
  OS:
  Win 7 64-bit
  Прекар:
  SaFT
  Професија:
  head shoot
  Омилен цитат:
  :-)B-):'(:-[:-(:-Do_O:-\:O:-D:-(O:-):-$o_O:-\o_OO:-):-[:-):-*<3:O;-):OO:-):-):-!:-):-)B-):'(:-D:-[:-P:-$:-(;-):-*:-\o_OO:-):-(
  Музика:
  http://www.fly104.gr/en/
  http://www.diceradio.gr/
  Видео:
  https://www.youtube.com/watch?v=n8DkNND-QvI
  Омилен спорт:
  Kick-Box, MMA,