1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
^RedDragon2^
Последна активност:
19 Мај 2016
Зачленет:
25 Јануари 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
18 Јули 1988 (Возраст: 31)

Сподели

^RedDragon2^

Intern, Машко, 31

^RedDragon2^ последен пат беше виден (како):
19 Мај 2016