1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Jedah
Последна активност:
15 Септември 2019 во 18:03
Зачленет:
6 ноември 2007
Мислења:
905
Допаѓања:
1,349
Поени од трофеи:
375

Сподели

Jedah

Practice makes perfect

Jedah последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Прегледува скорешни активности, 15 Септември 2019 во 18:03