Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

A1 видеотека

Ivan222

Intern
17 март 2019
86
13
Дали мпже да се влезе во А1 видеотека со СА modul или мора да го имам ресиверот.Не користам ресивер оти сум со CA modul
 

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.839
5.815
Skopje
Дали мпже да се влезе во А1 видеотека со СА modul или мора да го имам ресиверот.Не користам ресивер оти сум со CA modul
За жал не може. СА modul-от нема интерфејс за пристап кон содржината.
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.273
788
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
додека имав CA modul мислев дека секоја додатна техника до ТВ ќе груби и ќе смета...
после тоа некое време имаше во околина 4 конзоли 2 ресивери неколку контролери за конзоли како и "модни дрангулии"

искрено нема ништо во тие Библиотеки по нашите провајдери,
единствена предност на ресиверот е што мислам го нема модул
ако сакаш ден до два назад да видиш нешто што идело на етер да извртиш и да погледнеш...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.096
Мислења
974.498
Членови
35.404
Најнов член
altin
На врв Дно