Boldozer
Последна активност:
24 Септември 2017 at 01:25
Зачленет:
2 ноември 2012
Мислења:
1,030
Допаѓања:
454
Поени од трофеи:
315
Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели

Boldozer

Активен гик, Машко, од Скопје

We can only see a short distance ahead, but we can see plenty there that needs to be done. 11 oктомври 2016

Boldozer последен пат беше виден како:
Прегледува листа на форуми, 24 Септември 2017 at 01:25