1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
undergrounde
Последна активност:
24 Февруари 2020 во 14:30
Зачленет:
11 Декември 2009
Мислења:
411
Допаѓања:
325
Поени од трофеи:
462

Сподели

undergrounde

Gaining Experience

undergrounde последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Нексио - ценовник, 24 Февруари 2020 во 14:30