1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kristijan1001
Последна активност:
17 Септември 2019 во 18:49
Зачленет:
29 Септември 2014
Мислења:
52
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
4 Јуни 1996 (Возраст: 23)

Сподели

kristijan1001

Intern, Машко, 23

kristijan1001 последен пат беше виден (како):
Прегледува тема A1 (поранешно VIP), 17 Септември 2019 во 18:49