1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DS
Последна активност:
30 ноември 2016
Зачленет:
2 Мај 2010
Мислења:
81
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
207
Роденден:
Март 21

Сподели