1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
rotkiv
Последна активност:
25 Март 2020
Зачленет:
5 Јуни 2016
Мислења:
22
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
20

Ги следи 2

Пол:
Машко
Роденден:
20 ноември 1998 (Возраст: 21)

Сподели

rotkiv

Intern, Машко, 21

rotkiv последен пат беше виден (како):
25 Март 2020