1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
unknown-xx
Последна активност:
17 Мај 2020
Зачленет:
23 ноември 2008
Мислења:
81
Допаѓања:
15
Поени од трофеи:
347

Ги следи 1

Следачи 1

Сподели

unknown-xx

Intern

Продавам Леново т5780 core to duo,250гб,2гб ДДр3 рам,хд4500,15,6"екран,90 min battery,+торбица 21 Септември 2012

unknown-xx последен пат беше виден (како):
17 Мај 2020