1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gorgekara
Последна активност:
26 Декември 2019
Зачленет:
2 Декември 2015
Мислења:
18
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
1 Декември 1990 (Возраст: 29)

Сподели

gorgekara

Intern, Машко, 29

gorgekara последен пат беше виден (како):
26 Декември 2019