1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MartinGR1MR
Последна активност:
19 Јуни 2019 во 18:01
Зачленет:
14 Јуни 2014
Мислења:
118
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
2 Јули 1993 (Возраст: 25)

Сподели

MartinGR1MR

Intern, Машко, 25

MartinGR1MR последен пат беше виден (како):
19 Јуни 2019 во 18:01