1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ervo
Последна активност:
24 Јануари 2018
Зачленет:
7 Септември 2008
Мислења:
23
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
60
Роденден:
24 oктомври 1991 (Возраст: 28)

Сподели

Ervo

Intern, 28

Ervo последен пат беше виден (како):
24 Јануари 2018