1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mvg777
Последна активност:
7 oктомври 2019
Зачленет:
10 Февруари 2014
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
7 Јули 1980 (Возраст: 39)

Сподели

mvg777

Intern, Машко, 39

mvg777 последен пат беше виден (како):
7 oктомври 2019