1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
moongose
Зачленет:
19 Јули 2013
Мислења:
1,546
Допаѓања:
1,725
Поени од трофеи:
492

Следачи 2

Роденден:
1 Јануари 1970 (Возраст: 48)

Сподели