1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

[Проблем] Мојот А1

Дискусија во форумот 'A1 (Vip/Blizoo)' започната од rotkiv, 27 Февруари 2020.

 1. rotkiv

  rotkiv
  Intern

  22
  7
  5 Јуни 2016
  Машко
  Здраво дечки, опцијата Брза најава често пати ми ја покажува следната грешка:

  [​IMG]

  Иако на сликата се гледа дека не користам ниту Wi-Fi ниту некој Proxy сервер.
  Дали има некој решение?

   
 2. Најдобар одговор:
  Пост #5 од Goran995, 27 Февруари 2020
 3. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,459
  3,825
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Пробај со најава преку смс .
   
 4. rotkiv

  rotkiv
  Intern

  22
  7
  5 Јуни 2016
  Машко
  Боље да ми пишеше исклучи/вклучи тоа интернетот :cool:
   
 5. goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  3,015
  2,557
  21 Јануари 2011
  Машко
  Исклучи/вклучи тоа интернетот
   
  На StalkeR, Sliderr, Uber- и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. Goran995

  Goran995
  Gaining Experience

  292
  473
  16 ноември 2019
  Машко
  ИТ
  Очекував да пишеш:

  Здраво дечки, Алекс овде.
   
  Ceco, -={K-O-R-U-N}=- и на rotkiv им се допаѓа ова.
 7. krema

  krema
  Professor

  10,127
  9,738
  24 Јуни 2009
  Машко
  Uninstall и Install повторно.
   
 8. Aleksandar!

  Aleksandar!
  Gaining Experience

  533
  168
  29 Јули 2010
  Не кажа на што телефон ? На Samsung без проблем отвара . Кај моите, на 2 xiaomi телефони истото го прави , мора со смс најава .

  Испратено од SM-A530F преку IT.mk форум апликација
   
 9. rotkiv

  rotkiv
  Intern

  22
  7
  5 Јуни 2016
  Машко
  Xiaomi Poco F1
  Испратено од POCO F1 преку IT.mk форум апликација
   

Сподели

Вчитување...