1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
snowkit
Последна активност:
9 Април 2020 во 17:47
Зачленет:
21 Август 2015
Мислења:
9
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
26 Мај 1998 (Возраст: 21)

Сподели

snowkit

Intern, Машко, 21

snowkit последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Телекабел оптички пакети, 9 Април 2020 во 17:47