1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
123456
Последна активност:
16 Јуни 2019 во 04:37
Зачленет:
12 Април 2013
Мислења:
676
Допаѓања:
298
Поени од трофеи:
265

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
28 Јануари 1905 (Возраст: 114)
Локација:
Naselba Dracevo, Kisela Voda, Macedonia

Сподели

123456

Gaining Experience, Машко, 114, од Naselba Dracevo, Kisela Voda, Macedonia

123456 последен пат беше виден (како):
Прегледува скорешна активност, 16 Јуни 2019 во 04:37