• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Која е Вашата почетна страна?

Која е Вашата почетна страна?

 • Google

  Гласови: 82 60.3%
 • iGoogle

  Гласови: 4 2.9%
 • Yahoo!

  Гласови: 5 3.7%
 • IT.com.mk

  Гласови: 8 5.9%
 • Друга (наведете)

  Гласови: 37 27.2%

 • Вкупно гласале
  136

StenmarC

Intern
16 април 2007
716
13
stenmarc.blog.com.mk
about:blank

Мразам почетни страни т.е. мразам да чекам да се лоадира почетната страна кога ќе отворам нов прозорец и сакам во него да отворам друга страна.
 

Fatihh

Gaining Experience
14 април 2007
372
50
Скопје
Fatihh's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7 - 6700
Motherboard
ASUS TUF
Storage
2TB Western Blue + 480GB SSD A-DATA
PSU
SPIRE SILENTEAGLE 550W REAL
RAM
4x 8GB DDR4
Video card
STRIX GTX 1050Ti 4GB
Case
Case Cooler Master K380
Mouse
Mouse Genesis kypton 500
Keyboard
A4 TEC B318
Monitor
Samsung 27" 4K
OS
win10

loris

Gaining Experience
7 мај 2007
629
52
Велес - Скопје
Немам една почетна,имам едно 4-5 почетни страни, ставени ми се во посебен фолдер и на сите им викам наедаш open all in new tabs.:D
 

ekonomist

On your way to fame
17 јуни 2008
1,091
508
Па нормално Google.com на Firefox-от, додека на IE 7 зашто не го користам ич стои about: blank :))
 

Ket Bejb

Intern
17 јуни 2008
96
1
Почетна Google of course иначе си иам мн табови (bookmarks) одма под address bar, така да со еден клик -> брз и лесен пристап секаде ;)
 

ekonomist

On your way to fame
17 јуни 2008
1,091
508
Почетна Google of course иначе си иам мн табови (bookmarks) одма под address bar, така да со еден клик -> брз и лесен пристап секаде ;)
И ја имам по некој таб, т.е. најнови вести, сообраќај, лог за блог, GMail, Hotmail и се рабира it.com.mk :))
 

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
808
695
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
mene mi e it zs sekoj den sum na nejze i mn ,,kisnam"(taka da se izrazam) na nejze i celo vreme sum na forum :))
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,427
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно