1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Pane24
Зачленет:
31 oктомври 2012
Мислења:
3,679
Допаѓања:
2,438
Поени од трофеи:
1,717
Пол:
Машко
Роденден:
31 Декември 1985 (Возраст: 33)
Веб-страна:
Локација:
с.Витолиште
Занимање:
Невработен

Сподели

Pane24

Unstoppable , Машко, 33, од с.Витолиште

Со инаетчија најмногу сакам да се инаетам . 25 oктомври 2013