1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
BaDMaN
Последна активност:
2 Април 2020 во 10:23
Зачленет:
26 Април 2007
Мислења:
111
Допаѓања:
93
Поени од трофеи:
577
Роденден:
7 Август 1988 (Возраст: 31)

Сподели

BaDMaN

Gaining Experience, 31

LCD monitori samo prifakam ... :)) 24 Јануари 2012

BaDMaN последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Microsoft Lifecam 1425 нови камери, 2 Април 2020 во 10:23