1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
stefan_off
Последна активност:
6 Јуни 2020 во 13:21
Зачленет:
29 oктомври 2009
Мислења:
358
Допаѓања:
299
Поени од трофеи:
315

Следачи 2

Локација:
MKD
Занимање:
Фотограф

Сподели

stefan_off

Gaining Experience, од MKD

stefan_off последен пат беше виден (како):
6 Јуни 2020 во 13:21
  1. linksys
   linksys
   Stefan, zdravo!! me interesira dali go resi problemot i dali sega moze da poddrzi 3G mreza tvojot telefon, isto i ja imam galaxy S4... i go imam istiot problem nemozam da fatam 3G internet. te molam za pomos
  2. _gorco_
   _gorco_
   здраво Стефан,

   ... извини ама тек сега ја видов оваа порака...

   Да имам врска со страната, јас сум дел од тимов кој стои зад проектот :)

   Поздрав
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Локација:
  MKD
  Занимање:
  Фотограф
  Processor & Cooler:
  Intel i7 7700K
  Storage:
  Samsung 960 Evo 256Gb m.2; Intel 660P 1Tb m.2; Seagate 2Tb 2,5inc 5400RPM
  PSU:
  230W brick
  RAM:
  16Gb DDR4 2x8Gb Kingston @2400mhz
  VGA:
  MXM nVidia GTX 1070 8gb
  Mouse:
  Logitech MX Master 2S
  Monitor:
  Benq BL3200PT 32`
  Keyboard:
  Logitech K520
  Motherboard:
  Eurocom Torando F5
  OS:
  Win 10 64bit
  Прекар:
  driver_off
  Омилен спорт:
  WRC
  Интереси:
  Photography