1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Која е Вашата почетна страна?

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од D, 30 ноември 2007.

Која е Вашата почетна страна?

 1. Google

  82 глас/а
  60.3%
 2. iGoogle

  4 глас/а
  2.9%
 3. Yahoo!

  5 глас/а
  3.7%
 4. IT.com.mk

  8 глас/а
  5.9%
 5. Друга (наведете)

  37 глас/а
  27.2%
 1. D

  D
  Администратор

  3,250
  1,726
  31 Март 2007
  Мојата е the good old Google.
   
 2. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
 3. S

  S
  pwnz0r1lla

  1,550
  52
  8 Март 2007
 4. mr.wicket

  mr.wicket
  Intern

  36
  1
  29 ноември 2007
  Машко
 5. DynamicMK

  DynamicMK
  GFX

  1,624
  161
  11 Април 2007
  Машко
 6. psybaron

  psybaron
  Intern

  745
  48
  10 Април 2007
 7. DimitarMK

  DimitarMK
  Гостин

 8. drown

  drown
  Master

  1,454
  208
  8 Март 2007
  Машко
  Нинџа
 9. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
 10. vojkan

  vojkan
  Intern

  404
  4
  19 Јуни 2007
 11. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
 12. drown

  drown
  Master

  1,454
  208
  8 Март 2007
  Машко
  Нинџа
  :bravo: :))
   
 13. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
 14. DaRkSlidE

  DaRkSlidE
  Intern

  152
  2
  14 Мај 2007
 15. CyberLord

  CyberLord
  Intern

  135
  2
  16 Април 2007
 16. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  IT.com.mk za pobrz pristap do informacii
   
 17. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,798
  75
  7 Април 2007
 18. mkdev

  mkdev
  Intern

  101
  0
  1 Декември 2007
 19. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
 20. DimitarMK

  DimitarMK
  Гостин

 21. neW1

  neW1
  Gaining Experience

  676
  144
  10 Мај 2007
  Speed Dial на Опера.9 станици достапни со 2 копчиња.Многу практична работа. :))
   
 22. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  759
  184
  10 Јуни 2007
 23. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  It.Com.MK BRE! Nema podobra~!!!!
   
 24. efto

  efto
  Gaining Experience

  301
  257
  19 Април 2007
 25. Snake

  Snake
  Intern

  16
  0
  16 Април 2007

Сподели

Вчитување...