1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goodboy
Последна активност:
22 Февруари 2017
Зачленет:
12 Јануари 2008
Мислења:
849
Допаѓања:
21
Поени од трофеи:
145

Сподели

goodboy

Intern

goodboy последен пат беше виден (како):
22 Февруари 2017