1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zeroscience
Последна активност:
16 Февруари 2020 во 03:25
Зачленет:
31 Мај 2010
Мислења:
626
Допаѓања:
513
Поени од трофеи:
245

Ги следи 1

Веб-страна:

Сподели

zeroscience

ZSL Bot v4.89.1.00

Identifying malicious code through reverse engineering 29 ноември 2016

zeroscience последен пат беше виден (како):
16 Февруари 2020 во 03:25