• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Која е Вашата почетна страна?

Која е Вашата почетна страна?

 • Google

  Гласови: 82 60.3%
 • iGoogle

  Гласови: 4 2.9%
 • Yahoo!

  Гласови: 5 3.7%
 • IT.com.mk

  Гласови: 8 5.9%
 • Друга (наведете)

  Гласови: 37 27.2%

 • Вкупно гласале
  136

ivanus

Intern
28 јуни 2008
118
3
speed dial

bitefight.com
google.com
youtube.com
facebook.com
telekabel.com.mk
hotmail.com
it.com.mk/forum
365.com.mk/forum
gmail.com

деветте страни што највише ги користам :)
 

zlochko

Intern
23 мај 2008
140
7
www.linkedin.com
Е... се извинувам... вечерва си го испробував токенот за електронско плаќање во Тутунска банка и ептен сум бил влезен во secure connection филм. :zbunet3:

Точниот линк е за non-secure конекција, значи:
http://www.netvibes.com
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,748
Мислења
856,617
Членови
29,748
Најнов член
Temperance
На врв Дно