1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
staki
Последна активност:
9 ноември 2011
Зачленет:
26 Јуни 2007
Мислења:
147
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Сподели

staki

Intern

staki последен пат беше виден (како):
9 ноември 2011