1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ivanus
Последна активност:
23 Јануари 2017
Зачленет:
28 Јуни 2008
Мислења:
118
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
70

Сподели

ivanus

Intern

ivanus последен пат беше виден (како):
23 Јануари 2017