1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Romanticen
Последна активност:
1 oктомври 2019
Зачленет:
6 Јануари 2008
Мислења:
206
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
180

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
3 Јуни 1988 (Возраст: 32)
Веб-страна:

Сподели

Romanticen

Intern, Машко, 32

Romanticen последен пат беше виден (како):
1 oктомври 2019