1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
boris.edr
Последна активност:
2 Април 2009
Зачленет:
22 Мај 2008
Мислења:
46
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

boris.edr

Intern

boris.edr последен пат беше виден (како):
2 Април 2009