1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
CyberSpic
Последна активност:
27 Мај 2020
Зачленет:
14 Април 2007
Мислења:
823
Допаѓања:
26
Поени од трофеи:
265
Веб-страна:

Сподели

CyberSpic

Intern

CyberSpic последен пат беше виден (како):
27 Мај 2020