1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
zlochko
Последна активност:
14 ноември 2014
Зачленет:
23 Мај 2008
Мислења:
140
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
20
Роденден:
14 Јуни 1978 (Возраст: 41)
Веб-страна:

Сподели

zlochko

Intern, 41

zlochko последен пат беше виден (како):
14 ноември 2014
  1. Miksa2007
   Miksa2007
   Само да те поздравам и пошто темата со запирка е затворена да ти кажам дека имаш моја поддршка :) Сосема беше во право, кај труд си вложил, толкав пост, а она све сеирџии само памет делат.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Роденден:
  14 Јуни 1978 (Возраст: 41)
  Веб-страна:
  http://www.linkedin.com/in/gjoko
  Прекар:
  Злочко
  Професија:
  Консалтинг и развој на решенија за глобална мрежа
  Омилен цитат:
  „Да, сега тоа го знам. Не постои за човекот поодвратна работа на светот, отколку да тргне по патот кој го води кон самиот себе.“ - Херман Хесе
  Музика:
  Рок, Метал, Класика, „Изворска“ :) и Запаличу пола града!
  Програмски јазици:
  PHP, Java, ASP, ColdFusion, JavaScript, AJAX, XML, HTML, CS1-2-3, MySQL, MSSQL, SQLight, PostgreSQL и купче други...
  Најчесто користени апликации:
  Eclipse, NuSphere PhpEd
  Омилен спорт:
  Точак, Нуркање и од пред скоро Параглајдинг
  Интереси:
  ...во последно време се претворам во мизантроп. Да можам би го уништил најраширениот вирус на светот - човекот.

  Потпис

  Поздрав,
  Ѓоко Парго