1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ajvar
Последна активност:
19 Февруари 2020 во 01:17
Зачленет:
19 Август 2008
Мислења:
295
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
205

Сподели

ajvar

Intern

ajvar последен пат беше виден (како):
19 Февруари 2020 во 01:17