1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Goroner
Последна активност:
26 Декември 2017
Зачленет:
28 Април 2007
Мислења:
313
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
205

Следачи 1

Роденден:
9 Мај 1990 (Возраст: 30)

Сподели

Goroner

Intern, 30

Goroner последен пат беше виден (како):
26 Декември 2017