1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дизајн и графика

Веб дизајн, принт дизајн, 3D моделирање, анимација и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  335
  Прегледи:
  28,726
 2. imperial
  Одговори:
  211
  Прегледи:
  31,026
 3. Kupe3
  Одговори:
  255
  Прегледи:
  43,030
 4. l1d0v1c
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,771
 5. Fatal1ty_
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,471
 6. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,886
 1. imperial
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  9,422
 2. Anqelina
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  196
 3. tejtmer
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  959
 4. Marko Stefkovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,149
 5. stavrov69
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  212
 6. MaggieXX
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  795
 7. PetelkoPetelkov
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  389
 8. andrewFTW8
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  157
 9. Fatal1ty_
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,113
 10. Кристијан Про
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,700
 11. pepo123
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  5,465
 12. JensenInterceptor
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  479
 13. Staninov Law Co.
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  246
 14. Noelo
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  396
 15. TylerMkD
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  566
 16. Трајче Дрварчето
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  402
 17. MaggieXX
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  385
 18. Speedster
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  359
 19. FreakyDroid
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  302
 20. D3N1EL
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  525
 21. Sad Frog
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  920
 22. Sm0k3y25
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,117
 23. intelacko
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,774
 24. Tikvar4e
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,770
 25. Fatal1ty_
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,118

Опции за прикажување на темите

Вчитување...