1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Banjifiko
Последна активност:
30 Мај 2020 во 19:39
Зачленет:
28 oктомври 2008
Мислења:
3,062
Допаѓања:
4,351
Поени од трофеи:
1,812
Роденден:
14 Април 1972 (Возраст: 48)
Локација:
Skopje

Сподели

Banjifiko

Unbeatable , 48, од Skopje

Banjifiko последен пат беше виден (како):
Прегледува тема :eShark ESL-M4 Naginata + rant, 30 Мај 2020 во 19:39