1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mnikolce
Последна активност:
19 Јануари 2020 во 11:43
Зачленет:
27 oктомври 2016
Мислења:
510
Допаѓања:
457
Поени од трофеи:
205
Роденден:
8 Јуни 1981 (Возраст: 38)

Сподели

mnikolce

Gaining Experience, 38

mnikolce последен пат беше виден (како):
[On Tapatalk]Viewing forum list, 19 Јануари 2020 во 11:43