1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Garfield
Последна активност:
25 Јануари 2011
Зачленет:
9 Декември 2007
Мислења:
277
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Следачи 1

Сподели

Garfield

Intern

Garfield последен пат беше виден (како):
25 Јануари 2011