1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ранливости // Експлоити // Закрпи

Дискусија за експлоити (како да се користат, како да се тестирате дали сте подложни на нив, како да се заштитите + ваши мислења), извештаи за новооткриени слабости, како и нивните закрпи.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. LiquidWorm
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,390
 2. LiquidWorm
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,437
 3. LiquidWorm
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,996
 4. LiquidWorm
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  3,976
 5. LiquidWorm
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,735
 1. zeroscience
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  377
 2. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  40
 3. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  99
 4. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  46
 5. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  47
 6. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  47
 7. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  42
 8. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  40
 9. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  39
 10. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  38
 11. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  46
 12. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  39
 13. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  59
 14. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  66
 15. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  57
 16. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  73
 17. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  66
 18. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  109
 19. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  96
 20. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  274
 21. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  113
 22. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  82
 23. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  92
 24. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  66
 25. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  53

Опции за прикажување на темите

Вчитување...