Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
L
Реакции
11

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За Огласи

 • Нормално дека е тестирано, сам ја правев програмата, го имаш и програмскиот код, па можеш да провериш што прави програмата и можеш сам да си го искомпајлираш.
  Поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно