1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
MetalGear
Последна активност:
4 Јуни 2020 во 13:17
Зачленет:
14 Април 2007
Мислења:
2,993
Допаѓања:
503
Поени од трофеи:
812
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јуни 1986 (Возраст: 34)
Веб-страна:

Сподели

MetalGear

On your way to fame, Машко, 34

MetalGear последен пат беше виден (како):
4 Јуни 2020 во 13:17
  1. Specnaz
   Specnaz
   napravi li acount na pay pal :) ??
  2. JasSum
   JasSum
   ок, ако во меѓувреме не налетам на некој диск и јас :)
  3. JasSum
   JasSum
   па заинтересиран бев, само не ми беше нешто итно (дискот ми е потребен за трансфер, оти тоа што сега го користам за таа намена ми е и бекап, а не сакам да го ашкам надвор од дома.
   создравје да си ги трошиш парите :)
  4. JasSum
   JasSum
   за 320ка
   не се брзам, а работам кај железничка. штом доаѓаш само јави се.
  5. JasSum
   JasSum
   070 95 00 77
   javi se ko doagjash nakaj sk
  6. JasSum
   JasSum
   HDD WESTERN DIGITAL SATA 2.5" 320GB SATA Scorpio Blue 5400 RPM WD3200BPVT 2380денари (нов со 700дена гаранција во мебиус)
   дилерска е цирка 2000
   да продаваш стар диск без гаранција по цена на нов со гаранција е прескапо.
   дури и 1500 е висока цена
   разгледај ценовници по фирмите. верувам дека ти е глупо да продаваш добра опрема по ниски цени, но така си функционира системот :)
  7. важна
   важна
   хахахах :D
  8. важна
   важна
   хахах лошо не :)
  9. важна
   важна
   :LOL: ccccccc
  10. важна
   важна
   ретки се тие што ме прашуваат за слика :D
  11. важна
   важна
   Well, I have to tell you something. I am not human, I am computer bot who will programmed by very cool programmer! :LOL: многу си ми чуден :D
  12. важна
   важна
   На мојот профил има милион информации за мене, само нема слика и ти за сликата се фати :D
  13. важна
   важна
   хахахахахахх отворен ми е фејсбукот кој сака нека ме адне, не планирам јас да ги барам. колегите ми беа на тој другиот ама го деактивирав и го заборавив и ми се избриша :D иначе дора беше зафрканција, па може да се каже дека е надимак xD
  14. важна
   важна
   ццц како бе не ти делувам на патриотско девојче? јас сум ти најголемиот патриот што може да постои :D иначе студирам на феит :P
  15. важна
   важна
   па, стварно се досадни. ако отвараат нешто нека го отворат нормално, а не вака...иначе ми пишува во за мене на форумов c++ и visual basic :D
  16. важна
   важна
   нејќе нешто ама нема врска, не планирам да се регнувам на гугл плус барем се додека не го пуштат отворен и целосен :D
  17. важна
   важна
   аааааа јас мислев на гугл+ ми викаш да се регнам. абе неможам да регнам гугл акаунт, ми бара мобилен телефон за потврда.
  18. важна
   важна
   нема опција за регистрација
  19. важна
   важна
   кај ми виде слика бе :D немам ставено слика на фб, а иначе неам гмаил мејл. имаш ти некој вишок?
  20. важна
   важна
   брада машките програмери, долга коса имам, подочњаци не (навечер седам, сабајле спијам:LOL:), искривен врат не и зш би го имал еден програмер? :LOL: сликите се универзални т.е одговараат и за програмерите, а некои се зафрканција :)
  21. важна
   важна
   хахахахахах па ме нервираат неколку членови на форумов, а иначе незнам јас да хакирам :) јас сум програмер :)
  22. важна
   важна
   Епа јас сум Марк, ете ме знаеш :P :LOL:
   Иначе како мислиш ја да иам прсти умешано?
  23. важна
   важна
   јеееееее, ај ем Марк :P :P :P :LOL:
  24. важна
   важна
   ај те молам дај ми фејсбук од марк зукерберг :D
  25. важна
   важна
   дали јас тоа имам чест да правам муабет со модератор на фејсбук? :P
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  1 Јуни 1986 (Возраст: 34)
  Веб-страна:
  http://www.ibiz.mk
  Професија:
  /
  Омилен цитат:
  /
  Музика:
  /
  Видео:
  /
  Програмски јазици:
  /
  Најчесто користени апликации:
  /
  Омилен спорт:
  /
  Интереси:
  /

  Потпис