1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Wild Rose
Последна активност:
13 Јануари 2017
Зачленет:
18 Мај 2008
Мислења:
77
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
60
Роденден:
10 ноември 1988 (Возраст: 31)

Сподели

Wild Rose

DramaQueen, 31

Wild Rose последен пат беше виден (како):
13 Јануари 2017