1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mkdev
Последна активност:
13 Март 2020
Зачленет:
1 Декември 2007
Мислења:
101
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
175
Роденден:
10 ноември 1982 (Возраст: 37)

Сподели

mkdev

Intern, 37

mkdev последен пат беше виден (како):
13 Март 2020